سالگرد ایران جمعیت زندگی شهرسازی

سالگرد: ایران جمعیت زندگی شهرسازی سیستان و بلوچستان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری زنی که ٢١ میلیارد تومان کلاهبرداری کرد

اعضای باند جعل اسناد و کلاه‌برداری با دو فقره پرونده زمین‌خواری شناسایی و دستگیر شدند.

دستگیری زنی که ٢١ میلیارد تومان کلاهبرداری کرد

عبارات مهم : پرونده

اعضای باند جعل اسناد و کلاه برداری با دو فقره پرونده زمین ذلت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش روزنامه شرق ؛ در پی ارسال یک فقره پرونده از دادسرای کرج به پلیس آگاهی البرز جهت تحقیقات و شناسایی افراد جاعل، پیگیری تخصصی به عنوان در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاه برداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

با بررسی بیانات شاکی این پرونده مشخص شد مال باخته ملکی را به مبلغ ١٧ میلیارد ریال از شخصی خریداری کرده ولی بعد از مدتی متوجه می شود این ملک متعلق به شخص دیگری بوده و فروشنده با سندسازی جعلی اقدام به فروش مال غیر کرده هست.

دستگیری زنی که ٢١ میلیارد تومان کلاهبرداری کرد

با تحقیقاتی که از فروشنده ملک صورت گرفت، مشخص شد وی نیز این ملک را از یک زن خریداری کرده که با توجه به بیانات شاکیان و استعلام اداره ثبت، محرز شد سندهای ارائه شده است به خریداران جعلی بوده و ملک موردنظر نیز از طریق ستاد اجرائی توقیف شده است هست.

پس از انجام تحقیقات زیاد وجود یک باند زمین ذلت در این پرونده به قطعیت رسید و دستور مورد نیاز جهت شناسایی اعضای باند جعل و کلاه برداری اخذ شد.

اعضای باند جعل اسناد و کلاه‌برداری با دو فقره پرونده زمین‌خواری شناسایی و دستگیر شدند.

مأموران پلیس آگاهی بعد از شناسایی فروشنده زن کلاه بردار، وی را دستگیر کردند که در تحقیقات اولیه اعتراف کرد به علت پرسشها مالی با چندینه نفر دیگر همدست شده است و با سندسازی، ملک مذکور را به خریدار فروخته و بعد از نقدکردن چک ها مبلغ ٢٣ میلیون تومان دریافت کرده هست.

با تلاش مأموران شش نفر از همدستان متهم نیز شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند. با تحقیقات تکمیلی مشخص شد که اعضای این باند یک قطعه زمین را نیز به مبلغ چهارمیلیاردو ٥٠٠ میلیون ریال به فرد دیگری فروخته و به همین روش از وی کلاه برداری کرده اند. سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی البرز، در این باره توضیح داد: دراین باره هفت متهم با ٢١٥ میلیارد ریال کلاه برداری دستگیر و پرونده آنها تحویل مراجع قضائی شد.

دستگیری زنی که ٢١ میلیارد تومان کلاهبرداری کرد

واژه های کلیدی: پرونده | تحقیقات | دستگیری | شناسایی | فروشنده | پلیس آگاهی | کلاهبرداری | کلاه برداری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs